українська російська англійська
Розвиток автомобілебудування в Україні дасть поштовх розвитку низки суміжних галузей, - Юрій Бойко
12.04.2013 | 10:14
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Підтримка власного автомобілевиробника сприятиме появі близько 50 тисяч нових робочих місць та розвитку суміжних галузей. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко

«Що означає для нас підтримка автомобільної галузі? Перш за все це приблизно 50 тис. робочих місць в нашій країні, це, власне, виробництво. Також галузь дає поштовх для інших – металургійної, галузі виробництва запасних частин, шин тощо», - сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що у 2008 році автомобільний ринок був відкритий і створені нерівні умови для вітчизняних  виробників і виробників з-закордону.

За словами Віце-прем’єр-міністра, завдання Уряду створити умови для рівноправної конкуренції на автомобільному ринку країни.

«Це дуже багато складових: і митна політика, і підтримка, фінансування підприємств, і створення спільних підприємств з компаніями. Це комплексна програма, яка вже реалізується», - зазначив Юрій Бойко.

Він також закликав закордонних виробників автомобілів створювати в Україні підприємства.

«Ринок країни в 46 млн., він повинен не просто використовуватися, а повинні приходити сюди інвестиції. Будь ласка – приходьте сюди, створюйте підприємства, і тоді вже цей ринок буде готовий для прийому вашої продукції», - зазначив Юрій Бойко.

версія для друку