українська російська англійська
Зусилля Уряду спрямовані на оздоровлення економіки, - Юрій Бойко
12.04.2013 | 10:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Зусилля Українського Уряду сьогодні спрямовані на оздоровлення економіки в умовах світової економічної кризи. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, коментуючи перші 100 днів роботи Кабінету Міністрів України у новому складі.

«Ми, як і всі країни Європи, відчули на собі економічну кризу. І зусилля Уряду були спрямовані на те, щоб сформувати програму, яким чином оздоровити економіку, щоб вона пішла уперед», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що ключовими галузями, які отримають підтримку держави, стануть ті, які несуть в собі великий технічний і науковий потенціал.

«Принципові пріоритети для нас – це галузі авіабудування, де ми традиційно сильні, космічна галузь, суднобудування, машинобудування, в основному сільськогосподарське, враховуючи потенціал аграрного сектору в країні. Тобто ті галузі, розвиток яких, як локомотив, тягне за собою 10-15 суміжних галузей. Так, одне робоче місце в суднобудуванні або авіабудуванні дає можливість створити 10-15 робочих місць в інших галузях», - підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, Програми активізації розвитку економіки є досить амбітною, а її реалізація в частині реального сектору дозволить значно збільшити ВВП країни, створити додатково близько 60 тисяч робочих місць і, відповідно, збільшити відрахування податків.

«Програма вже реалізується, і перші пілотні проекти найближчим часом дістануть фінансування через банки», - сказав Юрій Бойко.

 

 

версія для друку