українська російська англійська
Україна реалізує низку масштабних проектів у космічній галузі, - Юрій Бойко
12.04.2013 | 10:33
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Україна спільно з провідними космічними країнами реалізує низку масштабних проектів у космічній галузі. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Ми є серйозним гравцем у світі. Сьогодні ми реалізуємо один із найбільших інвестиційних проектів у космічній галузі, це проект «Алкантара» з  Бразильською  Республікою - будуємо космодром і всю інфраструктуру, для того, щоб запускати з цього космодрому супутники. Це унікальний проект, який сьогодні є пріоритетом для нашої держави. Він також отримав статус пріоритетного у Програмі активізації розвитку економіки», - зазначив Юрій Бойко.

Він наголосив, що у співпраці із провідними космічними країнами Україна є рівноправним партнером. За словами Юрія Бойка, участь України у спільних проектах, на зразок проекту із створення нової ракети-носія Antares, який реалізується в США за участю українських підприємств, свідчить про високий авторитет українських ракетобудівників.

«Як правило, такі  проекти збирають всю наукову і технічну еліту, все прогресивне в цій галузі. І те, що ми є там партнерами, свідчить про наш високий авторитет і те, що нам довіряють», - зазначив Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що Уряд України усіляко сприятиме розвитку ракетно-космічної галузі.

«Наша країна є сьогодні в першій п’ятірці країн, які мають можливість з нуля створити супутник і зробити так, щоб він вилетів у космос. Це дуже перспективно для нас, і Уряд приділяє особливу увагу розвитку космічної програми і допомагає цій галузі», - підкреслив Юрій Бойко.

версія для друку