українська російська англійська
Уряд створить умови для відновлення роботи "Карпатнафтохіму", - Юрій Бойко
12.04.2013 | 10:50
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Кабінет Міністрів України на засіданні 10 квітня 2013 року схвалив меморандум з українськими підприємствами групи «ЛУКОЙЛ» щодо відновлення роботи ТОВ «Карпатнафтохім». Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко в інтерв’ю програмі «Реальний сектор» на «5 каналі».

«На засіданні Уряду був прийнятий меморандум по співпраці з «Лукойлом» по запуску «Карпатнафтохіма». Це велике підприємство, на якому працює приблизно 4 тис. людей, яке дає суттєве збільшення валового національного продукту. Підписання цього меморандуму відкриває шлях до його запуску найближчим часом», - сказав Юрій Бойко.

Документ направлений на забезпечення розвитку нафтохімічної промисловості України в цілому та нафтохімічного комплексу в м. Калуш Івано-Франківської області, створення стабільних умов для залучення інвестицій в нафтохімічну галузь держави та залучення інвестицій в розвиток ТОВ «Карпатнафтохім» до 100 млн. дол. США протягом 2013-2016 років,  збільшення податкових відрахувань до державного та місцевого бюджетів.

Меморандум, зокрема, передбачає відновлення роботи ТОВ «Карпатнафтохім», збереження складу та кількості робочих місць, заробітної плати та інших соціальних гарантій для працівників підприємства, забезпечення стабільного нарощування обсягів виробництва.

ТОВ «Карпатнафтохім» - єдине вітчизняне підприємство-виробник суспензійного полівінілхлориду, одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України і бюджетоутворююче для Івано-Франківської області.

 

версія для друку