українська російська англійська
16-17 квітня в Києві відбудеться підготовче засідання 21-го Економіко-довкільного форуму ОБСЄ
15.04.2013 | 11:14
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Посадовці та експерти з 57 держав-учасниць ОБСЄ, а також представники ключових міжнародних організацій зберуться у Києві для обговорення шляхів зменшення впливу на довкілля енергетичної діяльності на просторі ОБСЄ.

Підготовче засідання Економіко-довкільного форуму ОБСЄ стане першим заходом Українського головування в ОБСЄ на території нашої держави.

Відкриватимуть захід Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара та Координатор економіко-довкільної діяльності ОБСЄ Халіль Юрдакул Йігітгюден. Головними доповідачами на відкритті засідання стануть помічник Міністра торгівлі США з питань доступу до ринків та контролю за дотримання торгівельних угод Майкл Камуньєз та Посол з особливих доручень МЗС РФ з питань «Великої вісімки» та «Великої двадцятки» Вадим Луков.

У ході засідання будуть обговорені питання посилення стабільності та безпеки на просторі ОБСЄ шляхом прийняття раціональних рішень у сфері енергетики. 

Журналісти запрошуються на офіційне відкриття засідання, з 9.30 до 11.00 у вівторок, 16 квітня ц.р., у приміщенні Дипломатичної академії України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2).

Прес-служба МЗС оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення офіційного відкриття засідання, яка триватиме до 16.00 год. 15 квітня ц.р.

Телефони для акредитації: +38 044 238 16 83; +38 044 238 15 76; електронна адреса: press@mfa.gov.ua .

версія для друку