українська російська англійська
До весняної толоки в Києві будуть залучені понад 370 підприємств
12.04.2013 | 12:54
КИЇВСЬКА МДА

Під час ІІ Великої київської толоки 20 квітня, а також суботників, що проводитимуться з 13 до 27 квітня, буде здійснена санітарна очистка всіх зелених зон вздовж доріг, парків, скверів, берегових смуг водойм; ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища на прибудинкових територіях та територіях приватного сектору; прибрані дороги від піску та сміття, впорядковані території прилеглі до пам’ятників. Також до 1 травня має бути відновлена робота всіх фонтанів у місті Києві. Про це на розширеному засіданні Колегії КМДА розповів директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

«У прибиранні Києва під час суботників та весняної толоки будуть задіяні близько 432 одиниць техніки. Крім того, вже висловили бажання долучитися до загальноміської акції з поліпшення санітарного стану та озеленення міста понад 372 установи та підприємства. Наразі ми продовжуємо роботу щодо залучення ще більшої кількості підприємств. Загалом ми очікуємо, що участь у весняній толоці візьмуть близько 109 тисяч осіб», – зазначив Сергій Садовой.

Він також додав, що в прибиранні будуть задіяні 462 школи та 478 дитячих садочків, 69 закладів культури, 183 лікувально-профілактичних заклади комунальної власності.

Крім того, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища активно співпрацює з волонтерським рухом. Зокрема, передбачається участь у програмі «Зробимо Україну чистою» близько 25 тисяч осіб.

Уже в найближчі 2-3 дні інспектори профільного департаменту, а також санепідемстанції та управління екології розпочнуть видавати приписи власникам тих підприємств, які порушують правила благоустрою. Усі вони будуть занесені в комп’ютерну базу і в разі, якщо не відреагують на попередження, на них буде складено адміністративний протокол. Штраф за порушення правил благоустрою для юридичної особи становить від 1350 до 1700 грн., для фізичної – 380 грн.

версія для друку