українська російська англійська
НКЦПФР запровадить електронний документообіг
12.04.2013 | 12:45
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила рішення щодо запровадження механізму електронного документообігу як з професійними учасниками фондового ринку, так і у внутрішній структурі регулятора. Відповідне рішення «Про схвалення Концепції запровадження електронного документообігу в діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» було прийнято на черговому засіданні Комісії, що відбулося 9 квітня 2013 року.

«В першу чергу, запровадження механізму обміну електронними документами між учасниками фондового ринку та Комісією передбачає розбудову Системи електронного документообігу (ЕДО) для подання адміністративних даних та інформації в цілому, а також створення Системи електронної взаємодії Комісії із учасниками фондового ринку (СЕВУ). До того ж,  документом пропонується  запровадження Автоматизованої системи електронного діловодства, документообігу та електронного архіву (АСЕД) у внутрішній роботі Комісії.  Сподіваємось, що створення ЕДО в діяльності Комісії та учасників ринку цінних паперів створить передумови переходу на якісний та модернізований рівень прийняття управлінських державних рішень у діяльності регулятора», - зазначив Костянтин Кривенко, Член НКЦПФР, що курує даний напрям роботи в Комісії.

За словами пана Кривенка, запровадження складових системи ЕДО може включати декілька етапів. Зокрема, підготовчий етап – проведення аналізу управлінських процесів в Комісії, визначення напрямків ведення діловодства та документообігу, розроблення нормативної бази або внесення змін в існуючу нормативну базу, розроблення технічних документів. Під час основного етапу планується, що буде запроваджено складові ЕДО в діяльність регулятора та учасників фондового ринку, проведено дослідну експлуатацію даних складових, що передбачатиме прийняття вже самої системи у промислову експлуатацію.

Найближчим часом документ буде опубліковано на сайті Комісії для того, щоб всі охочі мали змогу ознайомитись з його текстом.

версія для друку