українська російська англійська
Дмитро Табачник взяв участь в урочистому нагородженні переможців учнівських олімпіад з Миколаївщини
12.04.2013 | 14:03
Прес-служба Міністерства освіти і науки

11 квітня 2013 року на базі Миколаївської санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 4 відбулося урочисте нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з Миколаївщини.

Урочистості відбулися у рамках відзначення на Миколаївщині обласного Свята знань.

У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціальних і гуманітарних питань Наталя Іванцова, начальник управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Валерій Мельніченко, учні та вчителі обласної очно-дистанційної школи «Інтелектуальний резерв Миколаївщини».

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, звертаючись до присутніх, висловив педагогічному колективові слова вдячності та вручив учителям нагороди за досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та вагомий внесок у розвиток національної освіти, а учасників та переможців Всеукраїнських олімпіад нагородив цінними подарунками.

На Миколаївщині успішно реалізовуються соціальні ініціативи Президента України, зокрема, «Діти – майбутнє України». Виявлення та підтримка обдарованих дітей як носіїв «золотого» генофонду країни та її стратегічного багатства є пріоритетним завданням освітян Миколаївщини. Цьогоріч 37 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області стали переможцями IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, із них – один бронзовий призер Міжнародної олімпіади з географії.

версія для друку