українська російська англійська
На Харківщині в 2013 році збудують 2 дитсадки і відкриють 14 додаткових груп
12.04.2013 | 15:44
Харківська ОДА

На території Харківської області цього року планується реалізувати два великі проекти – побудувати два нових дитячих садка в місті Лозова та селищі Пересічна Дергачівського району. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Він пояснив, що у Лозовій цілий житловий мікрорайон розташований віддалено від основної частини міста, і батькам буде зручніше водити дітей в новий дитячий садок на 100 місць, а Пересічна – селище, що розвивається, у ньому вже понад 11 тисяч жителів.

За словами чиновника, загалом йдеться не тільки про будівництво окремих дитячих садків, а й про будівництво і реконструкцію шкіл. «Кількість школярів дещо зменшується. Школи були розраховані на іншу потужність. У тих приміщеннях, які сьогодні звільняються і є можливість відокремити їх для дітей, ми відкриваємо дитячі садки на 1-2 групи. У минулому році в Харківській області було відкрито 42 таких заклади. У цьому році менше, поки ми плануємо відкрити 14. Я думаю, що в Харківській області цю проблему ми вирішимо в наступному році повністю», – зазначив Євген Савін.

Також заступник голови ОДА підкреслив, що зараз продовжується робота щодо повернення приміщень дитячих садків у власність територіальної громади.

 

версія для друку