українська російська англійська
У столиці ветерани отримуватимуть медикаменти за рахунок міської лікарняної каси
13.04.2013 | 16:25
Київська МДА

На зустрічі з представниками ветеранських організацій голова КМДА Олександр Попов повідомив, що місто продовжує вживати заходи, аби звести до мінімуму витрати малозабезпечених киян на лікарські засоби. Наразі, за словами очільника міськдержадміністрації, деталі ініціативи обговорюються з медичною спільнотою та фахівцями.

«Це справді дуже широкомасштабний та соціально важливий проект, оскільки закладає основи для страхової медицини. Він передбачає під час стаціонарного лікування повне забезпечення медикаментами та різними медичними послугами ветеранів за рахунок міського бюджету. Наразі ми доопрацьовуємо деталі й найближчим часом проект буде винесений на розгляд депутатів Київради», – зазначив Олександр Попов та додав, що реалізація проекту планується на базі Міської лікарняної каси (МЛК).

Як зазначив директор стратегічного розвитку МЛК Володимир Завгородній, запропонована форма – це перший елемент соціального страхування, який передбачає співпрацю суспільства, влади та медичної спільноти задля допомоги медичним закладам у забезпеченні лікувальними препаратами, обладнанням, апаратурою та інструментарієм. А це у свою чергу дозволить соціально незахищеним верствам населення отримати більш якісне медичне обслуговування.

версія для друку