українська російська англійська
У Варні завершилося 14-те засідання Комітету Чорноморського меморандуму
12.04.2013 | 18:28
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Завершено роботу 14-го засідання Комітету Меморандуму про взаєморозуміння щодо контролю суден державою порту в Чорноморському регіоні, яке проходило з 9 по 11 квітня 2013 року у Варні (Республіка Болгарія) під головуванням капітана далекого плавання Григорія Соболевського, Голови Укрморрічінспекції.

За результатами участі делегації України в роботі цього засідання вироблено шляхи вдосконалення процедур контролю суден державою порту в Чорноморському регіоні, зокрема підвищення ефективності інспекторських перевірок у портах України.

Значним досягненням 14-ого засідання Комітету Чорноморського меморандуму є призначення України координатором майбутньої кампанії концентрованих перевірок «Рушії та допоміжні механізми», яка проходитиме з початку вересня й до кінця листопада 2013 року. Ця кампанія проводитиметься в рамках співпраці Чорноморського, Паризького та Токійського меморандумів та покликана значно підвищити рівень безпеки судноплавства. Призначення нашої держави координатором зазначеної кампанії заслуговує на увагу ще й тому, що до цього часу Україні не доводилося координувати подібні заходи на міжнародному рівні.

Підсумки засідання продемонстрували високий рівень довіри представникам Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті з боку країн – учасниць Чорноморського меморандуму, що, безперечно, є показником визнання професіоналізму працівників українського центрального органу виконавчої влади.

 

 

 

 

версія для друку