українська російська англійська
У МОН обговорили особливості розвитку позашкільної освіти у Рік дитячої творчості
13.04.2013 | 11:47
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулася Всеукраїнська нарада з питань розвитку позашкільної освіти у рамках проведення Року дитячої творчості.

У заході взяли участь директори державних навчальних закладів позашкільної освіти, які надають освітні послуги учням професійно-технічних навчальних закладів.

Під час засідання обговорювалися шляхи виконання соціальних ініціатив Президента України у сфері розширення охоплення позашкільною освітою дітей та підлітків, у тому числі, учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Особлива увага приділена питанням реалізації доручення Президента України Віктора Януковича щодо розширення охоплення позашкільною освітою з 40% до 70% упродовж 2013-2014 років.

Також на нараді розглядали шляхи розширення напрямів діяльності державних центрів позашкільної освіти, збільшення кількості гуртків і творчих об’єднань, долучення до художньої та технічної творчості дітей з особливими потребами; розвиток органів учнівського самоврядування у профтехосвіті.

До обговорення спільних проблем долучилися фахівці відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини, відділу зведеного планування та аналізу, керівники державних центрів позашкільної освіти м. Києва. Зокрема, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН Алла Середницька закликала присутніх вносити конструктивні пропозиції «щодо заходів, які можна провести у Рік дитячої творчості з метою підвищення рівня якості позашкільної освіти та залучення дітей до цікавої, конструктивної роботи».

Учасниками наради одностайно наголошено на важливості таких конструктивних діалогів як засобу сприяння поліпшенню ситуації в позашкільній освіті.

За результатами зустрічі, заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський доручив підготувати інформаційний лист на ім’я керівників місцевих органів управління освітою.

 

версія для друку