українська російська англійська
Микола Азаров: Україна широко бере участь у різноманітних проектах у рамках СНД
13.04.2013 | 10:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна широко бере участь у різних проектах у рамках Співдружності Незалежних Держав і планує надалі продовжувати цю лінію, заявив Прем'єр-міністр України, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Фейсбук.

Микола Азаров повідомив, що в п'ятницю як голова Партії регіонів він провів зустріч з представниками дружніх партій країн Співдружності, під час якої поінформував про проекти України в країнах СНД.

Він нагадав, що Україна розраховує отримати статус спостерігача при Митному союзі, створити постійне представництво нашої держави при комісії Митного союзу і активно брати участь в обговоренні всіх рішень, які готуються керівництвом цієї комісії.

Прем'єр-міністр також повідомив, що Уряд України також створив спеціальну групу з вивчення договірно-правової бази Митного союзу. Ця група також вивчає, до яких конкретних угод Україна могла б приєднатися і на яких умовах.

«Ці ж питання будуть обговорюватися в кінці травня на зустрічі президентів країн Митного союзу і нашого Президента», - сказав Микола Азаров.

Крім того, сьогодні також відбулася зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром Білорусі Володимиром Семашком. «Як Ви напевно знаєте, Білорусь не тільки зуміла зберегти свої заводи в галузі сільськогосподарського машинобудування, а й виробляє дуже хороші комбайни, трактори, навісне та причіпне обладнання. Ми домовилися прискорити створення спільних підприємств на території України з виробництва сільськогосподарської техніки», - сказав Микола Азаров.

Він нагадав, що тиждень тому в Україні приймали Прем'єр-міністра Казахстану. «На цих зустрічах також йшлося про серйозні великі проекти співробітництва, які охоплюють різні сфери народного господарства», - підкреслив він.

 

версія для друку