українська російська англійська
У Сімферополі відзначили річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників
13.04.2013 | 13:05
Рада міністрів АР Крим

13 квітня в Сімферополі відбулися урочисті заходи, присвячені 69-й річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

У покладенні квітів до Меморіалу «Т-34» в сквері Перемоги і до Вічного вогню на могилі Невідомого солдата в міському парку ім. Ю. Гагаріна взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, Перший заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Павло Бурлаков, Голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов, Постійний Представник Президента України в Криму Віктор Плакіда, міський голова Сімферополя Віктор Агеєв, учні шкіл і студенти кримських вищих навчальних закладів, представники громадськості та жителі міста.

Павло Бурлаков від імені Ради міністрів Криму привітав ветеранів та всіх кримчан з пам’ятною датою. «Сьогодні ми схиляємо голову перед героїзмом і мужністю наших батьків і дідів, які визволили Сімферополь від німецько-фашистських загарбників. Це велика і свята для всіх нас дата, – сказав Перший заступник голови кримського уряду. – Ми повинні зберігати пам’ять про наше минуле, адже у народу, у якого немає історії, немає і майбутнього».

Пролунали Державний Гімн України і Гімн Автономної Республіки Крим, воїни почесної варти пройшли урочистим маршем. Після покладення пам’ять загиблих вшанували трьома символічними залпами.

 

версія для друку