українська російська англійська
За останній місяць заборгованість із зарплати на Кіровоградщині зменшено на 1,7 млн. грн.
15.04.2013 | 09:26
Кіровоградська ОДА

За останній місяць заборгованість із виплати заробітної плати в Кіровоградській області зменшено на 1,7 млн. грн., повідомила заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух.

За її словами, станом на 1 квітня 2013 року проблеми з виплатою заробітної плати мають 47 підприємств Кіровоградщини.

Порівняно з початком року, сума заборгованості із заробітної плати в області зменшилася на 4,3 млн. грн. і станом на 1 квітня поточного року складає 35,4 млн. грн., наголосила посадовець. Лише за останній місяць виплачено 1,7 млн. грн.

За її словами, стурбованість викликає ситуація на державних підприємствах, де акумулюється 68% від усієї суми заборгованих коштів на економічно активних підприємствах – 5,4 млн. грн., а їх фінансовий стан продовжує погіршуватись. Зокрема, протягом березня такі підприємства збільшили свою частку боргу іще на 0,7 млн. грн.

Серед роботодавців комунального сектору борги в області мають 2 підприємства у м. Знам'янці - КП "Шляховик" та КП "Міська аварійна служба". Загальна сума заборгованості на цих підприємствах складає 234,3 тис. грн.

Зменшуються борги на недержавних підприємствах – протягом місяця тут погашено заборгованість на суму 1,6 млн. грн., загальна сума боргу – 2,3 млн. грн.

версія для друку