українська російська англійська
Кіровоградську екстрену меддопомогу профінансують на понад 64 млн. грн.
15.04.2013 | 10:06
Кіровоградська ОДА

Кіровоградську екстрену медичну допомогу профінансують на понад 64 млн. грн. Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко. Він зазначив, що обсяг фінансування системи екстреної медичної допомоги на Кіровоградщині склав близько 64 млн. грн., окремо враховані також додаткові видатки у розмірі 4 млн. грн. з обласного бюджету на заробітну плату медпрацівникам.

«Поки що неможливо до кінця визначитися в реальних потребах служби, адже працюємо тільки 2-3 місяці, але, приміром, на паливно-мастильні матеріали, хоча вони використовуються дуже раціонально, додаткового потрібно буде врахувати 2-3 млн. грн. А от медикаментами служба екстреної медичної допомоги забезпечена повністю», - зазначив Олег Рибальченко.

Слабким місцем надання швидкої та якісної медичної допомоги залишається стан місцевих доріг. З цього приводу заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА Володимир Тоцький, повідомив, що у 2013 році Кіровоградській області передбачена субвенція з державного бюджету на ремонт та реконструкцію доріг у сумі 40 млн. грн.

версія для друку