українська російська англійська
Держспоживінспекція оприлюднить результати перевірок ресторанів, кафе, барів щодо виконання антитюнового закону
15.04.2013 | 10:14
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

16 квітня 2013 року о 10.00 розпочнеться прес-брифінг на тему «Підвищення ефективності контролю за виконанням Закону України № 4844 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів». Під час прес-брифінгу Держспоживінспекція України оприлюднить результати перевірок закладів ресторанного господарства по всій країні щодо виконання бездимного закону у першому півріччі 2013 р. та презентуватиме бачення щодо підвищення ефективності контролю за виконанням бездимного Закону.

У прес-брифінгу візьмуть участь:

- Сергій Орєхов, Голова Державної інспекції України з питань прав захисту споживачів;

- Олег Кобельков, в.о. начальника відділу контролю у сфері послуг Державної інспекції України з питань прав захисту споживачів;

- Андрій Скіпальський, голова правління регіонального центру громадянського представництва «Життя».

Після прес-брифінгу відбудеться семінар «Ефективність контролю за виконанням антитюнового законодавства» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Держспоживінспекцією України з членами Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну».

Участь у семінарі візьмуть представники усіх територіальних органів Держспоживінспекції України та громадських організацій. Під час семінару буде здійснено обмін досвідом щодо виконання Закону України № 4844 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів», висвітлено та обговорено основні проблеми у застосуванні норм закону, а також напрацювання шляхів вирішення цих проблем.

Організатори семінару: Держспоживінспекція України та регіональний центр громадянського представництва «Життя».

Прес-брифінг та семінар відбудуться за адресою: вул. Горького, 174,  прес-зал Держспоживінспекції України, поверх 11.

Тел. для акредитації журналістів та довідок: 528 84 19.

версія для друку