українська російська англійська
В Одесі розпочався Міжнародний інвестиційний форум "ODESSA FDI FORUM 2013. ФОКУС: Інфраструктура"
15.04.2013 | 10:43
Одеська ОДА

В Одесі розпочалась головна подія півдня України у сфері інвестицій та розвитку бізнесу - інвестиційний форум «ODESSA FDI FORUM 2013. ФОКУС: Інфраструктура», який проходить за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.

Відкриваючи форум, голова Едуард Матвійчук зазначив, що за підрахунками впливових економічних експертів Одеська область є найпривабливішою для інвестиційних проектів. Адже через Одеський регіон, найбільший в Україні, проходять потужні транспортні коридори, в ньому є міцний портовий комплекс та розвинута сільськогосподарська галузь. А всі інвестиційні проекти перебувають під особистим контролем керівника області.

«Ми створюємо всі умови, щоб інвестиції прийшли до нас, і щоб бізнесу було спокійно. Адже багато що залежить від влади. Ми гарантуємо, що вкладені гроші будуть збережені. Ми зацікавлені, щоб ви заробляли і створювали робочі місця», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

Бажаючих взяти участь у інвестиційному заході виявилось чимало. Майже 300 представників стратегічних інвесторів та інвестиційних фондів, консалтингових організацій, авторитетних українських і закордонних експертів, які вже висловили прихильність до Одеського регіону, як перспективного і надійного партнера для вкладення інвестицій.

У рамках Міжнародного інвестиційного форуму, який триватиме 2 дні, відбудеться урочисте відкриття першої черги зернового перевантажного комплексу «Вrooklyn-Kiev».

 

версія для друку