українська російська англійська
О.Вілкул: 12-14 липня в Дніпропетровську відбудеться другий Міжнародний музичний фестиваль The Best City. UA
15.04.2013 | 13:34
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

12-14 липня 2013 року в Дніпропетровську відбудеться другий Міжнародний музичний фестиваль The Best City. UA. Минулого року цей триденний open-air за рівнем учасників та кількістю глядачів, яких було більше 50 тисяч, увійшов до двадцятки наймасштабніших європейських музичних фестивалів. Цього року організатори обіцяють ще більш високий рівень музичної події.

«Уже зараз ми можемо назвати деяких хедлайнерів, - сказав керівник організаційного комітету фестивалю Олександр Вілкул. - це українські групи «Воплі Відоплясова», ТНМК, британська команда «Hurts». А також російська група «Мумій Троль», яка на нашому фестивалі вперше в Україні покаже свій новий альбом. За декілька тижнів ми оголосимо весь line-up».

Відкривати фестиваль The Best City будуть українські команди «Мотор'рола» і «Воплі Відоплясова», на початку другого дня виступить український «Kozak System», а третій день почне «Танок на майдані Конго».

«Це УКРАЇНСЬКИЙ міжнародний фестиваль. Наші вітчизняні команди виступатимуть на одній сцені з відомими музикантами зі всього світу», - сказав Олександр Вілкул.

Минулого року на сцені The Best City виступали «Брати Карамазови», «Друга Ріка», «Бумбокс», «Океан Ельзи» та інші українські групи. Серед іноземних груп були світові зірки: «Evanescence», «The Rasmus», «Brainstorm», «Apollo 440», «White Lies», Joachim Garraud та інші.

«Завдяки підтримці Олександра Вілкула фестиваль The Best City вийшов за рамки регіонального і навіть національного рівня, він став подією міжнародного рівня. Фестиваль дає можливість просування України», - сказав Костянтин Дудко, директор агентства «Костянтин Д».

Цього року російський рок на фестивалі буде представлений такими колективами як «Нічні Снайпери», «Бі-2», «Сплін», «Ленінград». Приїдуть британські рокери «Enter Shikari». Ведуться переговори ще з низкою команд світового рівня.

«У сучасному світі музика перестала тільки розважати, музика формує світогляд людей. Особливо молодих людей. Наш фестиваль дає можливість молодим українським талантам проявити себе, повчитися у вітчизняних та іноземних майстрів», - зазначив Олександр Вілкул. Тому друга сцена фестивалю традиційно буде віддана молодим виконавцям. «Я офіційно оголошую з сьогоднішнього дня старт відбору на другу сцену - New Live Stage», - сказав він.

У рамках фестивалю пройде зліт байк-клубов «Angels» (Дніпропетровськ) та «Black Ravens» (Кривий ріг). Очікується участь близько тисячі гостей з інших байк-клубов.

Цього року організатори фестивалю обіцяють не лише насичену музичну, але й активну культурну програму. У тому числі - арт-територію, присвячену традиційному виду козацького мистецтва - Петриківському розпису, який цього року номінується ЮНЕСКО на отримання статусу всесвітньої культурної нематеріальної спадщини.

«Традиції формуються на причетності до національних витворів культури, на спадкоємності поколінь, на високих емоціях, на небайдужості. До фестивалю The Best City ніхто не залишиться байдужим. The Best City - це можливість пишатися своєю країною, її культурними та історичними традиціями», - підкреслив Олександр Вілкул.

Довідково

The Best City. Ua вперше відбувся в 2012 році і став найбільшим міжнародним музичним фестивалем в Україні. Ініціатор та організатор фестивалю – Олександр Вілкул. За 3 фестивальні дні виступили 77 груп, серед яких більше двох десятків хедлайнерів - популярних зірок рок та електронної музики з України, Європи, США та Росії. У перший, дебютний рік, за 72 години музичного нон-стопа The Best City.UA зібрав на своїй території понад 50 тисяч любителів живої музики.

 

версія для друку