українська російська англійська
Запорізькі ветерани та діти війни отримають півмільйона гривень на пільгове зубопротезування
15.04.2013 | 14:56
Запорізька ОДА

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко  провів нараду щодо підготовки регіону до відзначення 68-ї річниці Перемоги.

Благоустрій меморіалів та захоронень воїнів Великої Вітчизняної війни, підготовка до урочистостей безпосередньо у День Перемоги, проведення  низки культурологічних, просвітницьких та патріотично-виховних заходів – завдання, які сьогодні вирішуються на всіх територіях Запорізької області.

Як підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, до цих заходів необхідно залучити якомога більше дітей та молоді, які мають знати та поважати подвиг своїх дідів та прадідів. А ось для ветеранів День Перемоги необхідно зробити максимально комфортним, зважаючи на їх вік та стан здоров’я. «Треба продовжити минулорічну акцію «Підвези ветерана». Хто б ти не був – таксист,  просто водій, зупинись, коли побачиш ветерана, запропонуй йому доїхати, куди необхідно. Я вже не кажу про міські автобуси чи маршрутки», - наголосив голова облдержадміністрації.

Торік за ініціативи голови облдержадміністрації запроваджено практику додаткової виплати грошової допомоги запорізьким ветеранам – учасникам бойових дій  до Дня Перемоги. Цього року таку допомогу – по 500 гривень -  до 9 травня отримають 1,2 тисячі ветеранів.

Крім того, буде збільшено фінансування програми щодо пільгового зубопротезування ветеранів та дітей війни. На ці цілі з обласного бюджету буде додатково  виділено 500 тисяч гривень.

 

версія для друку