українська російська англійська
Едуард Ставицький перебуває із робочою поїздкою на Вуглегірській ТЕС
15.04.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

15 квітня Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький із робочою поїздкою перебуває у м.Світлодарськ, Донецької області для участі у нараді експертної комісії зі встановлення причин нещасного випадку на Вуглегірській ТЕС ПАТ «Центренерго» і розроблення плану заходів щодо запобігання подібним нещасним випадкам надалі.

За ініціативою Міністерства для забезпечення реалізації вітчизняної вугільної продукції в повному обсязі та стабілізації ринку збуту енергетичного вугілля Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про введення квот на імпорт вугілля окремих марок. Прийняте рішення повною мірою закривало проблему профіциту.

Також Міністром було дано низку доручень з метою ліквідації наслідків аварії та поновлення роботи Вуглегірської ТЕС.

Нагадаємо, у мвітлодарськ Донецької області 29 березня 2013 року о 15:15 сталася аварія у другому блоці Вуглегірської теплоелектростанції ПАТ «Центренерго». Попередня причина аварії - порушення герметичності системи подачі вугільного пилу та його загорання. Вогонь охопив 1500 кв будівлі, внаслідок обвалу даху повністю знищено чотири енергоблоки станції з семи наявних. На 5:40 ранку 30 березня 2013 року пожежу було ліквідовано. Для гасіння пожежі було залучено сили Головного територіального управління ДСНC в Донецькій області, відповідно гарнізонів міст Дзержинськ, Горлівка, Дебальцеве і Донецьк: 40 одиниць основної та спеціальної техніки і 190 осіб особового складу. Вуглегірська теплова електростанція в місті Світлодарськ Донецької області - це найбільше енергогенеруюче підприємство на території Донецької області.

 

версія для друку