українська російська англійська
Тернопільщина проводить паспортизацію туристичних об'єктів
16.04.2013 | 10:20
Тернопільська ОДА

На Тернопільщині успішно триває паспортизація туристичних об’єктів, яку здійснює управління з питань туризму спільно з студентами кафедри географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Робота щодо паспортизації туристичних об’єктів здійснюється згідно з договором про співпрацю, який був підписаний у 2012 році між управлінням з питань туризму Тернопільської облдержадміністрації та ТНПУ.

Станом на 15 квітня підготовлено понад 100 паспортів туристичних об’єктів, які знаходяться на території Тернопільської області. Серед них - замки, палаци, сакральні споруди та природні об’єкти.

Туристичні ресурси Тернопільської області різноманітні за видовим складом, їх територіальна диференціація неоднорідна, часто такі ресурси віддаленні від основних шляхів сполучення поселеннях, що ускладнює доступ туристів до них.

Також стримуючим фактором використання багатьох ресурсів є недостатня кількість інформації, яка про них надається широкому колу населення.

Тому, інвентаризація та паспортизація є важливим завданням для впорядкування доступної інформації про туристичні об’єкти області.

 

 

версія для друку