українська російська англійська
Леонід Кожара зустрівся з доповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ
16.04.2013 | 10:04
Прес-служба Міністерства закордонних справ

15 квітня 2013 року Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з доповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи М. де Пурбе-Лундін та М. Репс, які перебувають в Україні з плановим візитом з метою обговорення прогресу у виконанні Україною обов’язків і зобов’язань перед Радою Європи.

Міністр наголосив на незмінності курсу нашої держави на євроінтеграцію, відзначивши важливу роль Ради Європи у приведенні національного законодавства у сфері захисту прав людини і верховенства права у відповідність до європейських стандартів.  

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо ходу реформ, які здійснюються в Україні, у тому числі у контексті відповідних рекомендацій ПАРЄ. 

У цьому зв’язку Міністр підкреслив важливість проведення Конституційної реформи, ініційованої Президентом України, прийняття нового Кримінального процесуального кодексу та Закону України «Про адвокатуру», а також підготовки законопроекту «Про прокуратуру». 

Глава зовнішньополітичного відомства України відзначив важливість експертно-консультативної допомоги з боку Ради Європи, яка здійснюється як Венеціанською комісією, так і у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки, що є дієвим інструментом Організації для сприяння нашій державі у здійсненні внутрішніх реформ та виконанні зобов’язань перед Радою Європи.

 

версія для друку