українська російська англійська
Ігор Прасолов зустрівся з представниками Світового банку
16.04.2013 | 10:13
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

15 квітня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов зустрівся з представниками Світового банку.

Міністр нагадав, що в Україні реалізується масштабна Програма економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. За його словами, Україна налаштована на подальший прогрес і здійснює цілеспрямовану роботу в цьому напрямку. Налагоджена системна робота щодо вдосконалення законодавства щодо скорочення дозвільних процедур і зменшення витрат підприємців (як часу, так і фінансів) під час започаткування і ведення бізнесу. Ігор Прасолов особливо акцентував, що в цьому розумінні місія Світового банку є дуже важливою для нашої держави. Він зазначив, що Мінекономрозвитку налаштоване на конструктивну співпрацю з експертами і готове врахувати їх рекомендації щодо подальшого вдосконалення законодавства у напрямку спрощення ведення бізнесу.

«Президент призначив Мінекономрозвитку основним органом центральним влади, що координує роботу усіх міністерств і відомств щодо реформування законодавства у цьому напрямку. Україна взагалі та Мінекономрозвитку зокрема, зацікавлені у відкритій співпраці. Нам надзвичайно важливі ваші зауваження, пропозиції, консультації для того, щоб ми якомога швидше просували свої позиції у Міжнародному рейтингу Doing Business», - сказав Ігор Прасолов.

Він поінформував учасників зустрічі про те, що уже зроблено в Україні і що планується зробити у найближчій перспективі щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Міністр зазначив: з усіх позицій, з яких проводиться аналіз, вдалося зробити конструктивні кроки і досягти певних успіхів. Так, у позиції «відкриття бізнесу» внесені зміни у регуляторних актах дозволили скоротити кількість процедур з 9-ти до 4-х, тривалість їх проходження з 24-х до 22-х днів, а витрати на одну особу з 1,5% до 1%.

«Ми хочемо реально покращити ситуацію з веденням бізнесу в Україні. І ми впевнені, що упораємося із поставленим Президентом України завданням – увійти у сотню країн найбільш сприятливих для започаткування та ведення бізнесу», - наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі.

версія для друку