українська російська англійська
Укрзалізниця констатує зменшення збитків від перевезення пасажирів
16.04.2013 | 10:36
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За три місяці 2013 року Укрзалізниці вдалося зменшити збитки від перевезення пасажирів у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.  Досягти такого результату вдалося за рахунок більш ефективного використання парку пасажирського господарства: вагонів та локомотивів, адже за цей самий період пасажирообіг зріс на 1,5%.

Зокрема, за очікуваними даними, збитки від перевезення пасажирів залізничним транспортом у дальньому та приміському сполученні за січень – березень 2013 року склали 1,86 млрд. грн., що на 162,8 млн. грн. менше у порівнянні з аналогічним періодом  2012  року. З них збитки від перевезення пасажирів  у дальньому сполученні склали понад 1 млрд. грн., у приміському сполученні – 804 млн. грн.

На організацію пасажирських перевезень Укрзалізниця за 3 місяці витратила 3 млрд. грн., при цьому доходи від цих перевезень склали 1,1 млрд. грн.

Нагадаємо, окрім забезпечення безвідмовної організації перевезень пасажирів та вантажів на Укрзалізницю покладено функції здійснення ефективної господарської діяльності, забезпечення її прибутковості. Від загального фінансового результату залежить суми відрахувань до бюджетів усіх рівнів, а також виконання Галузевої угоди у залізничній галузі щодо підвищення заробітних плат та соціального пакету працівників галузі. 

 

 

 

версія для друку