українська російська англійська
Цьогоріч держава частково компенсуватиме участь у 8 міжнародних виставках-ярмарках
16.04.2013 | 10:55
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Затверджено перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, що проводяться за кордоном, участь у яких  держава підтримуватиме  не тільки інформаційно, а й фінансово. 15 квітня Кабінет Міністрів України для вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності, прийняв відповідне розпорядження. 

Відповідно до документа, передбачається участь у 8 міжнародних виставково-ярмаркових заходах за кордоном, з частковим фінансуванням за рахунок бюджетних коштів, які передбачені у держбюджеті на 2013 рік.

Розпорядження є правовою основою для органів виконавчої влади, щоб  здійснити заходи з підготовки національних експозицій України за участю вітчизняних підприємств, установ та організацій у міжнародних виставково-ярмаркових заходах за кордоном згідно з чинним законодавством.

Участь вітчизняних підприємств, установ та організацій у роботі національних експозицій України на міжнародних виставках і ярмарках за кордоном, організаторами яких є центральні органи виконавчої влади та установи, сприятиме поліпшенню міжнародного іміджу України, збільшенню експорту вітчизняної продукції, залученню інвестицій в економіку України, а також пошуку ділових партнерів, організації спільних підприємств тощо.

 

 

версія для друку