українська російська англійська
Держфінінспекція в Сумській області в січні-березні відшкодувала втрат на 19 млн. грн.
16.04.2013 | 11:53
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – березня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 19 млн. грн. Зокрема, забезпечено надходження до бюджетів, підприємств, установ та організацій майже 3 млн. грн., відшкодовано та поновлено незаконних і нецільових витрат та недостач на суму понад 16 млн. грн.

За результатами контрольних заходів місцеві органи влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 203 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 34 досудові розслідування.

До судів пред'явлено 16 позовів щодо відшкодування винними особами втрат на суму 1,4 млн. грн. Пред'явлення ще 11 таких позовів ініційовано перед прокуратурою та керівниками установ і підприємств.

У 121 випадку до об'єктів, на яких виявлені порушення фінансової дисципліни, застосовано фінансові санкції. Зокрема, двом установам зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму 190 тис. грн.

За вчинені фінансові порушення 154 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, 55 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

 

версія для друку