українська російська англійська
ДІУ: Минулого тижня 16 родин відсвяткували новосілля
16.04.2013 | 11:50
Прес-служба Державної іпотечної установи

З 8 по 12 квітня  підтримкою Державної іпотечної установи у придбанні житла скористалися ще 16 українських родин. На ці цілі Установа спрямувала понад 4 млн. грн. Таким чином, з початку року ДІУ рефінансувала вже 121 кредит для придбання житла на суму 23,3 млн. грн. - про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«З початку місяця, станом на 15 квітня 57 родин скористалися іпотечними кредитами за програмою ДІУ, що на 68% перевищує показник за аналогічний період минулого року», - підкреслив Голова правління ДІУ.

Він додав, що динаміка попиту на іпотечні кредити на умовах рефінансування ДІУ має позитивні тенденції.

«Завдяки оптимальному використанню ресурсів та ринкових трендів, Державна іпотечна установа є одним із лідерів у виконанні Соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо вирішення житлових питань громадян. Взагалі, ми  спостерігаємо стійке зростання попиту на ресурси ДІУ, як з боку банків так і фізичних осіб. Особливо ця тенденція стала помітна після зменшення ставки рефінансування. Заданими темпами, ми зможемо значно перевищити минулорічні показники, тобто ще більше українських родин отримають власне житло», - зазначив Валентин Рибачук.

 

 

версія для друку