українська російська англійська
Олександр Вілкул закликав усіх небайдужих громадян взяти участь у всеукраїнському суботнику, який відбудеться 20 квітня
16.04.2013 | 14:04
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У суботу, 20 квітня, відбудеться всеукраїнський суботник, присвячений акції «За чисте довкілля».

«Запрошую всіх українців, які не байдужі, хто любить своє місто чи селище, 20 квітня вийти на суботник, - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул. - Беріть з собою родину, друзів та сприймайте суботник як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та у дворах після зими, тим більш такої складної, як була цього року».

Віце-прем'єр-міністр підписав відповідне доручення щодо організації робіт в областях України.

На суботник запрошуються представники громадських організацій та підприємств, волонтери, молодь. Місцеві органи влади мають забезпечити координацію робіт та необхідний інвентар і техніку.

«У кожному місті має бути створено штаб та «гаряча» лінія. Громадяни можуть звернутись до комунальних служб і повідомити, яка техніка, зокрема для вивозу сміття, їм потрібна для допомоги», - сказав Віце-прем’єр-міністр. Він також зазначив, що в суботнику мають обов’язково взяти участь керівники регіонів та місцевих органів влади.

«У суботу зі своїми колегами я буду брати участь у суботнику. І буду телефонувати керівникам у регіони щодо стану справ виключно на мобільні телефони. Керівники мають бути з людьми в скверах, парках, на вулицях», - сказав Олександр Вілкул.

Він закликав усіх небайдужих громадян взяти участь у суботнику та провести роботи з благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, меморіальних комплексів, дитячих і спортивних майданчиків, а також територій, прилеглих до підприємств, установ і організацій.

версія для друку