українська російська англійська
Набрали чинності ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2013 рік
16.04.2013 | 14:20
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 26.03.2013 № 291 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2013 рік» сьогодні офіційно оприлюднена в „Офіційному віснику України” за № 27, ст. 941.

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Цією постановою передбачено встановлення ставок плати за стандартне приєднання для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2013 рік з урахуванням типорозміру лічильника газу, що використовується для обліку природного газу замовника, окремо для сільської та міської місцевості.

Зазначену постанову було розроблено з метою виконання вимог Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій» та «Про засади функціонування ринку природного газу».

Також варто зазначити, що постанова № 291 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ, розміщена у Системі інформаційно-правового забезпечення «Лігаакон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство» і буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

 

версія для друку