українська російська англійська
У 65 тисяч бюджетників Чернігівської області зростуть зарплати
16.04.2013 | 15:30
Чернігівська ОДА

Понад 65 тисяч працівників бюджетної сфери Чернігівської області відчують зростання зарплат уже цього місяця. Про це повідомив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА гуманітарного напрямку,  на якій, зокрема, обговорили механізм підвищення зарплат бюджетникам у Чернігівській області.

Саме на виконання доручення Президента України Віктора Януковича програма підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери продовжуватиметься й у 2013 році. 

За інформацією департаменту фінансів облдержадміністрації,  з 1 січня 2013 року встановлено нові розміри посадових окладів працівників бюджетної сфери. Буде здійснено перерахунок зарплат за січень-березень цього року, на що буде спрямовано 9,3 млн. грн. коштів місцевих бюджетів На рік ця цифра складатиме 37,8 млн. грн.

 Загалом в області підвищену зарплату отримають понад 65 тисяч працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей Чернігівщини.

 

 

 

версія для друку