українська російська англійська
Державна реєстраційна служба налагоджує міжвідомче співробітництво з грузинськими колегами
16.04.2013 | 15:24
Прес-служба Держаної реєстраційної служби

Українська делегація на чолі з Головою Держаної реєстраційної служби України Дмитром Вороною перебуває з робочим візитом у місті Тбілісі (Грузія).

У рамках поїздки запланована зустріч керівника Держаної реєстраційної служби України з Головою Національного агентства публічного реєстру Грузії Катериною Кереселідзе з метою налагодження двостороннього міжвідомчого співробітництва. Очікується, що за результати зустрічі буде підписана Програма співробітництва.

Крім того, учасники української делегації ознайомляться з особливостями порядку держаної реєстрації речових прав на нерухоме майно, системою управління земельними ресурсами, процесом обробки кадастрових даних, тощо.

«Модель системи реєстрації нерухомості, яка створена та успішно функціонує в Грузії з 2004 року, визнана однією з найефективніших і найбільш відкритих у світі. Вивчення досвіду Грузії дозволить сформувати подальші шляхи реформування і розвитку відповідних систем державної реєстрації нерухомості в Україні», - відзначив Дмитро Ворона.

Робочий візит української делегації до Грузії триватиме до 17 квітня 2013 року.

 

версія для друку