українська російська англійська
До 27-ї річниці аварії на ЧАЕС майже 4,5 тисячі киян отримають матеріальну допомогу
16.04.2013 | 16:04
КИЇВСЬКА МДА

До 27-ої річниці Чорнобильської катастрофи майже 4,5 тисячі киян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, отримають одноразову адресну матеріальну допомогу. Про це розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Окрім матеріальної допомоги, одним із важливих питань для чорнобильців залишається якість та своєчасність їхнього лікування. Тому ми зробимо все можливе для забезпечення якісної диспансеризації постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у лікувально-профілактичні заклади Києва», – сказав Олександр Попов та вкотре подякував ліквідаторам наслідків аварії за те, що вони врятували і Київ, і Україну, і сусідні держави від ще більшої біди.

Так, до 27-х роковин матеріальну допомогу отримають діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (100 осіб по 200 грн. кожному), потерпілі діти-сироти (26 осіб по 200 грн.), учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС-інваліди І групи (430 осіб по 250 грн. на одну особу), вдови (вдівці) померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (3920 осіб по 250 грн.). Крім того, близько 10 тисяч дітей-чорнобильців протягом місяця (з 25 квітня до 25 травня) зможуть безкоштовно відвідати Київський зоологічний парк.

версія для друку