українська російська англійська
Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара засуджує вибухи у Бостоні та висловлює співчуття постраждалим
16.04.2013 | 17:50
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара засуджує вибухи під час Бостонського марафону та висловлює співчуття постраждалим.

Сьогодні Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара оприлюднив заяву із засудженням вибухів під час Бостонського марафону.

“Я був шокований звісткою про вибухи під час Бостонського марафону 15 квітня 2013 року, які забрали життя декількох людей і багатьом завдали поранень, у тому числі жінкам і дітям.

Спортивне змагання, яке слугує справі миру та об’єднує людей, стало місцем кривавої трагедії. Я рішуче засуджую цей акт насильства, що призвів до загибелі та поранень багатьох людей» - заявив Леонід Кожара.

Відзначивши, що розслідування щодо причин та винних у цій акції триває, Діючий голова ОБСЄ підкреслив, що всі держави-учасниці ОБСЄ повинні виступити єдиним фронтом проти насильства, яке часто має терористичне підґрунтя.  Не можна миритися або виправдовувати тероризм у всіх його формах та проявах.

«Вибухи у Бостоні вказують на необхідність посилення співпраці міжнародного співтовариства у протидії терористичним актам. Винні у цих злочинах мають бути знайдені і притягнені до відповідальності.

Як Діючий голова ОБСЄ та від імені Уряду України висловлюю щирі співчуття  рідним і близьким загиблих, а також бажаю швидкого одужання пораненим. Ми поділяємо скорботу і біль американського народу», - зазначив Леонід Кожара.

 

 

версія для друку