українська російська англійська
Міндоходів відкриє реверсні смуги для організованих туристів у пунктах пропуску
17.04.2013 | 10:13
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

В автомобільних пунктах пропуску через кордон України Міністерство доходів і зборів України планує організовує реверсні смуги руху. В першу чергу  такі новації будуть реалізовані у пунктах пропуску із сучасною інфраструктурою, які були реконструйовані в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

Таке нововведення повинно спростити організованим групам туристів процедуру та час перетину кордону. Перш за все це стосується туристів, що будуть їхати автобусами. По таких смугах можливий рух і на в’їзд, і на виїзд залежно від поточної потреби. І тоді автобусу з туристами не доведеться вичікувати у черзі на кордоні.

Щоб таке спрощення ефективно працювало і кожен турист відчув якісний рівень сервісу, Міністерство пропонує туроператорам та перевізникам завчасно надавати інформацію про заплановані маршрути та поїздки організованих туристичних груп або офіційних делегацій.

Транспортні засоби, на яких туристи перетинатимуть кордон, проходитимуть митні формальності у першу чергу.

Крім цього, в період сезонного масового туризму кількість інспекторів у пунктах пропуску буде збільшена, а також будуть організовані виносні робочі місця для митників прямо на смугах руху.

 

 

версія для друку