українська російська англійська
Зібрані кошти у рамках акції "Від серця до серця" передадуть в онкологічне відділення Криворізької міської лікарні
17.04.2013 | 13:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Вже другий рік поспіль у Кривому Розі проходить благодійна акція «Від серця до серця», участь у якій беруть учні та студентська молодь, а також небайдужі до чужих проблем мешканці міста.

Інформаційну підтримку акції надає  Криворізька державна телерадіокомпанія «Криворіжжя», висвітлюючи впродовж місяця усі її події в інформаційних випусках новин.

Акцію започатковано за ініціативою  міської асоціації дитячих об’єднань та за підтримки криворізького міськвиконкому.

Цього року вона стартувала 12 березня. Як і минулоріч, діти активно збирали кошти на благодійність. Сума внесків школярів та їх батьків склала понад 200 тисяч гривень, а завдяки зусиллям студентської молоді скарбничка акції «Від серця до серця» поповнилася ще на 54 тисячі гривень. Активну участь у цій благородній справі взяли  також підприємці міста.

7 квітня у Криворізькому міському академічному театрі імені Т.Шевченка відбувся фінал акції - «Благодійний аукціон», у ході якого до благодійних внесків додалося ще 100 тисяч гривень. Загальна ж сума коштів, зібраних в ході акції «Від серця до серця», склала 404 938 гривень. Ці кошти будуть передані в онкологічне відділення Криворізької міської лікарні № 8.

 

версія для друку