українська російська англійська
Питання належного функціонування полігону твердих побутових відходів на Київщині буде вирішено, - Юрій Бойко
17.04.2013 | 11:41
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд найближчим часом має намір вирішити питання належного функціонування  полігону твердих побутових відходів № 5 поруч села Підгірці під Києвом. Про це в коментарі газеті «Сегодня» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

За його словами, наразі завдання розділено на дві складові – антикризову та стратегічну.

«Вирішувати проблему будемо за двома напрямами. Перший – це вжиття невідкладних заходів з підвищення екологічної безпеки на полігоні. Ці заходи, зокрема, включають будівництво огорожі навколо полігону, задіяння всіх механізмів для забезпечення фільтрації і сортування сміття», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

«Другим стратегічним напрямом стане вирішення питання щодо будівництва на полігоні підприємства із переробки відходів», - підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що при цьому буде розглядатися і економічний аспект, адже на полігоні №5, за прикладом світового досвіду, є можливість побудувати сучасне переробне підприємство, яке вироблятиме енергію.

Програма щодо вирішення питання полігону твердих побутових відходів № 5 буде найближчим часом розглядатися на засіданні Уряду й незабаром почнеться її практична реалізація, сказав Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 4 квітня 2013 року за участі Віце-прем'єр-міністра України Юрія Бойка та Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова відбулось виїзне засідання до полігону твердих побутових відходів №5. У засіданні також взяли участь: голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, Голова Державної екологічної інспекції України Павло Жила та інші представники місцевих органів самоврядування. За результатами виїзного засідання підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України, що визначає напрями вирішення проблемної ситуації навколо полігону.

 

версія для друку