українська російська англійська
К.Грищенко: Уряд сприятиме провідним міжнародним компаніям у розміщенні виробництва ліків на території України
17.04.2013 | 19:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

17 квітня на доручення Прем’єр-міністра Миколи Азарова Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів зустріч із керівництвом угорської фармацевтичної компанії «Гедеон Ріхтер».

Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку виробництва ліків компанією «Гедеон Ріхтер» на базі своїх потужностей в Україні, зокрема у мишневе.

За словами технічного директора групи «Гедеон Ріхтер» Лайоша Ковача, компанією було прийнято принципове рішення про додаткове інвестування у розвиток виробничої бази у Вишневому для початку виробництва ліків для українського ринку. За словами представника компанії, в даний час відбувається вивчення всіх умов виробництва та обсягів необхідного фінансування. В першу чергу, планується налагодити виробництво препаратів кардіологічної та противірусної груп.

У свою чергу, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко привітав таке рішення угорської сторони та запевнив учасників зустрічі у тому, що Уряд підтримуватиме подібні ініціативи фармацевтичних компаній.

«Приємно відзначити, що компанія, продукція якої займає суттєву частку вітчизняного фармацевтичного ринку, прийняла рішення про перехід на новий якісний рівень присутності в Україні. Уряд зацікавлений в тому, щоб потужні світові фармацевтичні компанії проводили локалізацію виробництва своїх ліків в Україні. Запевняю вас, що ми готові допомагати втіленню таких ініціатив з тим, щоб якісні лікарські препарати ставали доступнішими для наших громадян», - підкреслив К.Грищенко. 

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили проблемні питання роботи фармацевтичних компаній в Україні.

 

 

версія для друку