українська російська англійська
Геннадій Темник: До кінця цього тижня опалювальний період буде завершено у всіх регіонах
17.04.2013 | 19:54
Прес-служба Мінрегіону

За рішенням виконавчих органів місцевих рад та місцевих державних адміністрацій в багатьох населених пунктах країни опалювальний період вже завершено. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник в ході селекторної наради з регіонами, на якій обговорили питання завершення опалювального періоду 2012-2013 років.

«На сьогодні в 19 регіонах теплопостачання припинено повністю. В інших областях відбувається поетапне припинення подачі теплоносія до об’єктів соціально-культурної сфери та житлового фонду. До кінця цього тижня опалювальний період буде завершено у всіх регіонах», - сказав Міністр.

За словами очільника Мінрегіону, в цілому опалювальний період проведено задовільно. Однак вже зараз необхідно приступати до підготовки наступного опалювального періоду. Геннадій Темник звернув увагу представників обласних державних адміністрацій на необхідності підготувати найближчим часом чіткий план підготовчих робіт, який повинен обов’язково містити заходи, направленні на впровадження енергозбереження в галузі житлово-комунального господарства, зокрема в сфері комунальної теплоенергетики, заходи з модернізації і переобладнання підприємств теплоенергетики, які дозволять використовувати альтернативні джерела палива. Міністр наголосив також на важливості врахування у підготовчій роботі усунення «слабких місць», які мали місце в ході опалювального періоду 2012-2013 року.

Міністр зазначив, що остаточні підсумки опалювального періоду підіб’ють 23 квітня на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Севастополі.

версія для друку