українська російська англійська
Олександр Вілкул зустрівся з Лакшмі Міталом
18.04.2013 | 11:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів робочу зустріч з Лакшмі Нівас Мітталом, співвласником найбільшої в світі металургійної компанії Arcelor Mittal. Олександр Вілкул акцентував увагу на необхідності реалізації соціальних і екологічних проектів, а також необхідності інвестицій в модернізацію виробництва підприємства Arcelor Mittal Кривий Ріг.

Лакшмі Нівас Міттал подякував Олександру Вілкулу за підтримку проектів компанії, і зараз, і під час того, коли теперішній Віце-прем’єр-міністр очолював Дніпропетровську область. «Ми бачимо в Вас, Олександре Юрійовичу, урядовця, який професійно знається на питаннях гірничо-металлургійного комплексу і надає системну підтримку галузі», - сказав Лакшмі Нівас Міттал.

«В рамках Програми активізації економіки Урядом розробляються конкретні кроки з підвищення конкурентоспроможності вітчизняної металургії, яка є бюджетоутворюючою для економіки держави. Зокрема, це стосується розвитку внутрішнього ринку попиту на метал. Це відбуватиметься за рахунок реалізації масштабних проектів будівництва інфраструктурних об’єктів, доріг, мостів та інших інженерних споруд, а також будівництва житла і підтримки вітчизняного машинобудування», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку