українська російська англійська
Визначено періодичність планових перевірок у рибному господарстві
18.04.2013 | 12:42
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі рибного господарства та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством рибного господарства». Ця постанова була внесена на розгляд Уряду розробником документа − Міністерством аграрної політики та продовольства.

Постанова була розроблена в рамках виконання Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки та  Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».     

Постанова затверджує критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у галузі рибного господарства, уточнює періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) та упорядковує державний нагляд (контроль), що здійснюється Державним агентством рибного господарства України.

Ухвалення цієї постанови дає можливість упорядкувати діяльність органів рибоохорони, а саме − оптимізувати кількість планових заходів державного нагляду (контролю) в галузі рибного господарства.

 

версія для друку