українська російська англійська
У Києві відбудеться зустріч провідних європейських казначеїв
18.04.2013 | 13:02
Прес-служба Державної казначейської служби

24-26 квітня 2013 року за сприяння Державної казначейської служби України у Києві відбудеться міжнародний семінар на тему: "Внутрішній контроль та роль сучасного казначейства", основним організатором якого є Казначейське Співтовариство мережі PEM PAL.

У роботі семінару візьмуть участь представники Світового банку, міністерств фінансів Великої Британії, Австралії та Нідерландів, а також Голови казначейських служб Російської Федерації, Казахстану та Албанії.

Відкриватиме цей захід, що сприятиме розширенню та поглибленню співробітництва зі Світовим банком і провідними казначействами-членами мережі PEM PAL, Голова Казначейства України Сергій Харченко.

Початок: 24 квітня о 09.00. Місце проведення: Президент Готель,    вул. Госпітальна, 12.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 15.00 год.  23 квітня за тел. 281-49-16, факс 285-94-61.

 

Довідково

 Мережа взаємного навчання і обміну досвідом у сфері управління державними фінансами (РЕМ РАL) створена з ініціативи Світового Банку у 2006 році і  об’єднує 20 країн регіону центральної та східної Європи і центральної Азії (Албанія, Азербайджан, Білорусія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Хорватія, Грузія, Казахстан, Косово, Узбекистан, Україна, Туреччина, Таджикистан, Сербія, Румунія, Молдова, Росія, Чорногорія, Македонія та Киргизстан).

Головною метою мережі PEM PAL є сприяння покращенню ефективності та прозорості управління державними фінансами країн-членів шляхом обміну досвідом за ключовими напрямами діяльності.

Спонсорами мережі PEM PAL, серед інших, є Світовий банк, Організація економічного співробітництва та розвитку, Міністерство фінансів Російської Федерації тощо.

 

версія для друку