українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області у І кварталі 2013 року відшкодувала втрат на суму 22,6 млн. грн.
18.04.2013 | 14:02
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області у січніберезні 2013 року забезпечили відшкодування втрат на суму 22,6 млн. грн. Зокрема, відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20,2 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло фінансових ресурсів на суму 2,4 млн. грн.

За результатами контрольних заходів місцеві органи влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 86 управлінських рішень.

У 139 випадках до об’єктів контролю, на яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції. Зокрема, в 1 випадку призупинено бюджетні асигнування, у 136 – зупинено операції з бюджетними коштами, двом розпорядникам зменшено бюджетні асигнування.

За вчинені фінансові порушення 324 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 51 – до дисциплінарної, 6 звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано 3 інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

 

версія для друку