українська російська англійська
Затверджені списки переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка
18.04.2013 | 14:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Наказом Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2013 року № 448 затверджено списки переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Зокрема, у додатках до наказу розміщено списки переможців серед учнів 5 – 11 класів загальноосвітніх шкіл; учнів професійно-технічних навчальних закладів; студентів вищих навчальних закладів І – ІІ та ІІІ – ІV рівнів акредитації (як гуманітарного, так і не гуманітарного профілю), а також учителів та викладачів, які підготували переможців.

Довідково

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно, на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, регіональних мов або мов меншин, представлених в Україні, забезпечення їх всебічного розвитку.

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи  (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних училищ, студентів і курсантів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації усіх форм власності  та курсантів вищих військових навчальних закладів – в три етапи (листопад-березень).

 

версія для друку