українська російська англійська
За 2 роки в Україні відбудуться зміни в структурі виробництва
18.04.2013 | 15:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

За 2 роки, що діятиме Державна програма активізації розвитку економіки, в Україні можливо досягти певних зрушень у структурі виробництва. На цьому у ході інтерв’ю наголосив директор департаменту стратегічного планування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Євген Олейніков.

Зараз українські підприємства виробляють продукцію переважно проміжного споживання, не розраховану на кінцевого споживача (тобто сировина та її переробка). Тому одне з важливих завдань, яке зазначене у Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 рік – це змінити ситуацію і збільшити долю виробництв, що виготовлятимуть кінцеву продукцію.

«У 2013 році ще важко буде говорити про якісь конкретні результати. Але за 2 роки цілком можливо отримати певні досягнення. Зокрема,  з’явиться ряд підприємств, які будуть виробляти кінцеву продукцію. Крім того, я сподіваюсь, що за цей час зміниться ставлення бізнесу до питання розвитку виробництва  і прийде розуміння, що модернізація – це не красиве гасло, а життєва необхідність», - сказав Євген Олейніков.

 

 

версія для друку