українська російська англійська
Цьогоріч чверть імпорту в Україну склали автомобілі
18.04.2013 | 15:24
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

25% від загального імпорту в Україну у І кварталі 2013 року склали машини, устаткування, обладнання та транспортні засоби. Більше Україна імпортувала лише паливно-енергетичних матеріалів – 28%.

Серед лідерів імпортованих товарів цьогоріч також продукція хімічної промисловості – 16%,  продовольчі товари та сільськогосподарська продукція – 12%, а також метали та вироби з них – 6%.

Ці товари є основою структури імпортних операцій України у першому кварталі 2013 року, їхня сумарна питома частка становить 87%. 

Що ж до експорту, то найбільше на зовнішніх ринках затребуваним є український метал і вироби з нього. Україна експортувала їх 27% від загального обсягу експорту. Стабільно високий попит є на українську продовольчу і сільгосппродукцію, він забезпечив  26% експорту.

Серед товарних груп-лідерів експортних операцій цьогоріч є машини й устаткування – 17%, продукція хімічної промисловості – 9%, мінеральні продукти – 6% та паливно-енергетичні матеріали – 6%.

Ці товари є основою структури експортних операцій України у першому кварталі 2013 року, їхня сумарна питома частка становить 92% загального експорту. 

 

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

версія для друку