українська російська англійська
У Криму створюють базу підприємств, на яких студенти зможуть стажуватися
18.04.2013 | 16:20
Рада міністрів АРК

Підвищення зайнятості населення і працевлаштування молодих фахівців – одна з головних соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про це повідомила міністр соціальної політики Криму Олена Семічастна на засіданні круглого столу з питань працевлаштування молоді.

Для реалізації цієї ініціативи Глави держави в Україні прийнятий і набув чинності закон про зайнятість населення. «Новий Закон про зайнятість населення, який набув чинності 1 січня цього року, містить пункти, які спрощують влаштування на роботу молоді. Наприклад, внесення стажу до трудової книжки того, хто стажується», – зазначила міністр.

Крім того, у рамках цього закону молодим спеціалістам, які погодилися працювати в сільській місцевості, надаватимуться «стартові виплати». Роботодавцям, які надаватимуть перше робоче місце молоді, надаватиметься 100% компенсація у сплаті єдиного соціального внеску. «При виборі професії випускник повинен розуміти, куди він потім піде працювати, наскільки ця професія затребувана на ринку праці. Випускник навчального закладу повинен приходити до роботодавця вже з якимсь досвідом роботи», – сказала Олена Семічастна.

 

версія для друку