українська російська англійська
Київ везе до Відня проекти з енергозбереження, будівництва та медицини
18.04.2013 | 16:06
КИЇВСЬКА МДА

З 22 до 24 квітня у столиці Австрії відбудуться Дні Києва у Відні. Окрім культурної, запланована насичена ділова частина заходів. Так, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідає такі міжнародні компанії-гіганти, як «Siemens» і «Famed», де ознайомиться з новітніми транспортними технологіями й новинками у медичній галузі.

Утім основний діалог відбудеться під час бізнес-форуму, у якому візьмуть участь представники близько 25 київських компаній та майже 70 австрійських.

«Ми представимо у Відні цікаві пропозиції, що стосуються різних напрямків, – це виробництво найрізноманітнішого обладнання, проекти з енергозбереження, а також будівництва, фармації, туризму тощо. Ми переконані, що є зацікавленість обох сторін у залученні інвестицій, можливості створення спільних підприємств тощо. На мою думку, після бізнес-форуму можна буде однозначно казати про суттєве посилення партнерських відносин між Києвом та Віднем», – зазначила координатор бізнес-програми, директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк.

На початку бізнес-форуму міськдержадміністрація представить програму «Київ інвестиційний», у якій окреслить усі стратегічні напрями розвитку міста, та представить проекти, у яких передбачається участь інвесторів. Наприклад, проект будівництва четвертої гілки метро.

Розширені презентації для потенційних партнерів запропонують декілька столичних компаній, зокрема, «Київприлад» ознайомить із можливостями та проектами у сфері енергетичного приладобудування; ПАТ «Фармак» планує посилити співпрацю у виробництві ліків; ТОВ «Міжнародний виставковий центр» запропонує свої майданчики та інші організаційні можливості для просування австрійських компаній у столиці України.

Серед київських учасників буде чимало представників промислових компаній, які спеціалізуються на будівництві, машинобудуванні, виготовленні обладнання, енергозберігаючих технологіях, сучасних інженерних мережах тощо. Презентують свої можливості у Відні й компанії іншого профілю, зокрема, легкої промисловості.

версія для друку