українська російська англійська
Завдання держави - створити умови для розвитку автомобілебудування в Україні
19.04.2013 | 09:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Держава зацікавлена у розвитку власного авто виробництва і запрошує іноземних автовиробників створювати підприємства на території України. Про це в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Завдання держави - створити умови для розвитку автомобілебудування в Україні. Сьогодні ми дуже серйозно займаємося автомобілями і створюємо рівні умови для нашого виробника з виробниками ззовні. Більше того, ми заохочуємо, аби на внутрішній ринок прийшли провідні автомобільні компанії світу, щоб підприємства були створені тут, так само як зробила свого часу Російська Федерація. У наших сусідів уже працюють близько двох десятків автомобільних заводів і ще кілька будують. Загалом для держави значно вигідніше виробляти автомобілі в себе, аніж імпортувати», - підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що Уряд здійснює цілу низку заходів для підтримки вітчизняного автомобілебудування – це і реалізація відповідної митної політики, і допомога у залученні коштів для підприємств, і заохочення іноземних виробників автомобілів до створення спільних підприємств.

За словами Юрія Бойка, ці заходи сприятимуть розвиткові не лише вітчизняної автомобілебудівної галузі, забезпеченню близько 50 тисяч робочих місць, а й дадуть поштовх для інших галузей – металургії, виробництва запчастин, шин тощо.

 

 

версія для друку