українська російська англійська
Уряд підтримуватиме галузі промисловості з великим технічним та науковим потенціалом, - Юрій Бойко
19.04.2013 | 10:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Обираючи галузі промисловості, які отримують першочергову підтримку при реалізації Державної програми активізації розвитку економіки, Уряд зважав на їх науковий та технічний потенціал. Про це в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«З огляду на критерії важливості для економіки і суспільства виділено п’ять галузей: металургію, авіаційну галузь, автомобілебудування, суднобудування і сільгоспмашинобудування. Це переважно ті галузі, які мають великий технічний і науковий потенціал. Для нас важливо, щоб була інтелектуальна складова. Тобто пріоритетними є ті галузі, які дадуть можливість при їх розвитку стати локомотивом для інших 10— 15 сумісних галузей», - сказав Юрій Бойко

Він підкреслив, що одне робоче місце в такій галузі дає можливість забезпечити близько 10-15 робочих місць у суміжних галузях.

За словами Віце-прем’єр-міністра, наразі відібрано низку проектів у зазначених галузях, та починається практична реалізація цих проектів.

«Починається практична реалізація з підписання кредитних угод з їх фінансування. Сумарна реалізація у цьому напрямку дасть можливість значно підвищити протягом календарного року зростання промислового виробництва», - зазначив Юрій Бойко.

 

версія для друку